fbpx

Z freelancera agenturou. Jaká byla naše cesta?

Jmenuji se Pavel Chodil a již sedm let se pohybuji v oblasti online marketingu, konkrétně PPC reklamy. Až doposud jsem působil jako freelancer a před několika měsíci jsem se rozhodl své “podnikání” o kus posunout a vytvořit malou agenturu – Chodil Digital. Co mě k tomu vedlo a v čem se nyní má práce změní?

Širší portfolio služeb. Jako člověk se soustředím na jednu oblast, konkrétně na PPC reklamu. I když trend doby trochu nahrává tomu, aby v online marketingu jeden člověk uměl od každého něco, já zastávám názor, že je lepší se soustředit na jednu věc perfektně a do detailu, než umět od každého trošku a vlastně nic pořádně. Stále častěji jsem však narážel na to, že klienti chtějí většinou svou online propagaci řešit komplexně, a to včetně Facebookové propagace, zbožových srovnávačů, grafiky atd. Proto jsem se spojil (a do budoucna chci dále spojovat) s lidmi, kteří vynikají v jiných oblastech a společně budeme schopni zajistit klientům komplexní služby digitálního marketingu na jednom místě.

Už nyní se tedy na nás můžete obracet s žádostí o PPC reklamu, Facebook marketing, grafické podklady a kampaně ve zbožových srovnávačích. Do budoucna bychom se rádi zaměřili třeba i na SEO a copywriting.

Změna stylu práce. S přechodem na agenturní model se trochu změní i model mé práce. Vybral jsem si k sobě osobu account managera, která bude prostředníkem mezi mnou a klienty, zejména v období, kdy já budu mimo republiku. Tato osoba by měla být tím, za kým klient půjde s jakýmkoliv požadavkem na svou propagaci a dokáže klientovy požadavky tlumočit dalším členům týmu tak, aby byly kvalitně splněny. Myslím si totiž, že jedno osobní setkání s klientem mnohdy vyřeší více než několik rychlých emailů či telefonátů a rozvíjí vzájemné vazby. A osobní přístup k přáním mých klientů je pro mě jednou ze základních hodnot v mé práce.

Věřím, že posun to bude nejen pro mě a mé kolegy, ale i pro naše klienty (stávající i budoucí), kteří u nás najdou možnost kompletní online propagace.

Sledujte naše sociální sítě, abyste měli přehled nejen o tom, co se děje v naší agentuře, ale i o tom, co je nového v online marketingu.

Pavel.

Close Menu