fbpx

Koho aktuálně hledáme?

Senior PPC specialista a Account manažer

Popis pozice:

  • Part-time job na 60 hod. / měsíc pro první 2 měsíce na zaučení, poté lze přejít na více hodin dle vaší kapacity.
  • PPC specialista navrhuje, vytváří a spravuje PPC kampaně.
  • Vyžadovány jsou seniorní znalosti Google Ads, Sklik a Facebook Business Manager.
  • Znalost skriptů pro Google Ads a Sklik a zkušenosti s jejich aplikací výhodou.
  • Práce na vysoké úrovni s těmito nástroji: Google Analytics, Google Merchant Center, Google Tag Manager, Google Search Console a Google Data Studio.
  • Výborná znalost gramatiky a stylistiky českého jazyka.
  • Account manažer komunikuje a jedná s klienty, navazuje první kontakt s novými zájemci a udržuje dlouhodobý vztah s přidělenými klienty. Umí svoji práci prezentovat vhodným způsobem.
  • Tato pozice je vhodná pouze pro osobu, která zvládne kombinaci PPC specialisty a zároveň Account manažera.
  • Na prvních osobních schůzkách budete doprovázeni zkušeným Account manažerem.
  • Vyžadovaná je schopnost samostatného vyhodnocování a optimalizace kampaní včetně pravidelného reportingu o provedených změnách v účtech v průběhu měsíce a závěrečného vyhodnocení po ukončení měsíce.
  • Odměna je stanovená na průměrný plat Senior PPC specialisty v Praze, výhodou je však volnost práce, až na schůzky v Praze možnost pracovat odkudkoliv.

Výhody práce:

  • Po zaškolení na několika setkáních v Praze můžete pracovat na dálku, je však důležité účastnit se osobních schůzek s klienty, příp. online videohovorů či telefonních hovorů s klienty.
  • V případě spokojenosti s prací postupné navyšování hodin až do úrovně full-time job.

Napište nám:

  • Vaše zkušenosti a reference týkající se oboru nabízené práce (nemusí mít povahu životopisu).
  • Výsledky, kterých jste v průběhu vaší PPC praxe dosáhli (mohou být i anonymizované).
  • Názvy skriptů, se kterými máte zkušenosti a popis funkce těchto skriptů.
  • Další vaše schopnosti a přednosti týkající se nabízené práce.
  • Jakými jazyky hovoříte a na jaké úrovni.
  • Stručně se charakterizujte.
  • Informaci, zda máte IČ a lze fakturovat.